• Dzimtenes iela 1, (pludmalē), Jūrmala
  • 29533400
  • tops2000@inbox.lv
Prieka deva ikdienai – izbrauciens ar ūdens motociklu!
water-craft-4
2 July 2015 - 9:22, by , in Uncategorized @lv, Comments off

Latvijā vasara vienmēr šķiet par īsu. Tas nu ir fakts. Tieši tāpēc šajos trīs mēnešos ir jācenšas izbaudīt pēc iespējas vairāk piedzīvojumus brīvā dabā, lai aukstos ziemas mēnešos kavējoties atmiņās rastos silts smaids. Vasarā ir iespējams tik daudz: doties nesteidzīgos izbraucienos dabā, sauļoties, peldēties jūrā un, protams, izbraukt ar ūdens motociklu.

Varētu šķist, ka sauli, vēju matos un ātrumu ir iespējams piedzīvot tikai braucot kabrioletā. Tomēr tā nebūt nav. Arī braucot ar ūdens motociklu var piedzīvot visu to un pat vēl vairāk! Ar ūdens motociklu var piedzīvot pozitīvas emocijas, kuras sniedz ātrums. Uz ūdens satiksme ir mazāka, tāpēc ātrumu var izbaudīt vēl labāk nekā uz ceļa ar automašīnu. Protams, arī uz ūdens obligāti ir jāievēro īpaši drošības noteikumi.

Braucot ar ūdens motociklu, visdrīzāk, kādā brīdī sajutīsi vēlmi pēc atspirdzinājuma. Vislabākais ir tas, ka, lai atveldzētos, nebūs speciāli kaut kur vēl jābrauc. Jebkurā mirklī ir iespēja nopeldēties turpat ūdenstilpnē. Un ja vēl pēc tam ir iespēja krastā no saules uzņemt D vitamīnu un pasauļoties… Izklausās pēc lieliskas vasaras dienas, vai ne? Tieši tāpēc ir vērts apsvērt domu par došanos izbraucienā ar ūdens motociklu. Ne vienmēr ir iespējams garantēt ideālus laika apstākļus, bet pozitīvas emocijas, kas tiks gūtas no šāda brauciena, gan!

About author:

Comments are closed here.